Martyna i Daniel

Piszemy serię artykułów na bloga (krótkie i rzeczowe wywiady z osobami związanymi z branżą ślubną). Jest lipiec 2020 roku i wymieniamy korespondencję z Magdą – Kurlovicz Wedding Planner [https://www.facebook.com/kurloviczweddingplanner] – pytania, odpowiedzi, redakcja, autoryzacja, zdjęcia i technikalia związane z publikacją wpisu i jego promocją. 3 lata później spotkamy się na wspólnym przyjęciu weselnym u Martyny i Daniela.

Podjeżdżamy pod dom Pana Młodego. “Nie ma go jeszcze, załatwia coś na ostatnią chwilę, ale za kilka minut powinien już być” – słyszymy. Żaden problem: wykorzystujemy czas i latamy dronem, a przy okazji ucinamy krótką i sympatyczną pogawędkę z rodziną oraz Fotografami – [https://wedluxe.pl/o-nas/#goto-96f3e07a-c95a-4b0c-9060-b6313875f334]. Mija kilka wspomnianych minut i zjawia się Daniel.

Goście z Anglii i Polski, solidna i liczna obstawa. W dodatku dwójka fotografów i my (też dwójka); w pokoju mamy więc 8 osób. Szybka instrukcja jak filmujemy (i fotografujemy) oraz kiedy będziemy się zmieniać. My ustalamy plan z Fotografami, drużbowie tłumaczą na angielski. Start – Stop. Przygotowania są takie jak trzeba, kończymy o czasie i ruszamy do Martyny.

U Martyny też odpowiednia ilość druhen, jest wesoło. Realizujemy pomysły fotografów i te, które podsyła otoczenie Martyny. W Kościele druhny połączą się ze swoimi partnerami i w uroczystym szpalerze wypełnią miejsce pod ołtarzem. Czuć w tym rękę Wedding Plannerki; jej pracę potwierdzi też wystrój Kościoła, sali i pełna organizacja godzinowa przyjęcia.

Sala! To dopiero objawienie! Ogromna ilość szklanych, wysokich wazonów wypełnionych czerwonymi i różowymi kwiatami. Wokół śnieżnobiałe otoczenie i odpowiednia ilość idealnie dobranych dodatków na stołach. Zabawę czas zacząć. Coś stłukło się na początku na szczęście, a później już ludzie roztańczyli się na parkiecie i tak pozostało do wczesnych godzin porannych. Styl powyższego, krótkiego pleneru to ukłon i nawiązanie do młodych, inspiracją był Grime. Miało być dynamicznie i nierównomiernie.

Poprzedni wpis:
Następny wpis:

Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie!

Spędziłaś już chwilę z nami i mamy nadzieję, że nasza strona zainspirowała Cię tak samo,

jak Ty inspirujesz nas każdego dnia. Chcemy ciągle się rozwijać i dostarczać treści, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Dlatego bardzo zależy nam na Twojej opinii.

 

Podziel się z nami swoimi wrażeniami, wypełniając krótką ankietę. To zajmie tylko moment,

a dla nas będzie nieocenionym źródłem wiedzy o tym, jak możemy być jeszcze lepsi.

Dziękujemy za każdą chwilę spędzoną z nami i za każdą przekazaną myśl.
Razem tworzymy miejsce, które każdego dnia staje się lepsze.