O nas

Nasza pasja to tworzenie filmów ślubnych, które są czymś więcej, niż tylko wspomnieniem. Są reprezentacją Waszych uczuć, emocji i niepowtarzalnych chwil.

W Brilliant Film wierzymy, że każda historia miłości jest wyjątkowa i zasługuje na to, aby zostać uwieczniona w sposób niezwykły. By to osiągnąć, wciąż się doskonalimy, dążąc do perfekcji w łączeniu ze sobą innowacyjnych technologii i aktualnych trendów, by każdy film był indywidualnym wyrazem ponadczasowości, elegancji i piękna.

Klienci często powtarzają, że dzięki nam czuli się w dniu ślubu bardzo swobodnie i naturalnie. Stworzenie atmosfery, w której możecie być sobą jest dla nas niezwykle ważne. Wówczas każdy Wasz uśmiech, każde spojrzenie, troska i łzy są autentyczne, a film – szczery i pełen emocji.
Efekt finalny reportażu ślubnego, to wypadkowa kadrów i ujęć. W Brilliant Film każdy kadr, każde ujęcie jest świadomym wyborem. To odzwierciedlenie naszego podejścia, które od samego początku oparliśmy o: profesjonalizm, kreatywność i dbałość o szczegóły. Jesteśmy dumni, że nasi klienci zauważają te fundamenty i dają im wyraz w swoich opiniach, gdyż naszym celem w tworzeniu filmów ślubnych z wykorzystaniem najdrobniejszych składowych jest każdorazowo: przekroczyć Wasze oczekiwania.
Dziękujemy za zaufanie i możliwość bycia częścią Waszych niezwykłych historii. Inspirujecie nas do ciągłego doskonalenia naszej sztuki, pozwalając nam tworzyć filmy, które są nie tylko świadectwem Waszego ślubu – są też opowieścią o Waszej miłości i zachowanym na zawsze unikatowym i przepięknym fragmentem czasu o szczególnym znaczeniu.
– Gracjan i Sebastian
Założyciele i Twórcy Brilliant Film

Opinie od naszych Klientów

Z całego serca, bardzo polecamy kamerzystów Brilliant Film, braci, którzy zarażają pozytywną energią i sprawiają, że cały stres w tym najważniejszym dniu odchodzi na drugi plan! Od samego początku dbają by wszystko wyszło idealnie, naprawdę pełen profesjonalizm. Jesteśmy miło zaskoczeni po oglądnięciu teledysku ślubnego oraz całego filmu. Ujęte w nich zostały miłe, śmieszne, a zarazem wzruszające i najważniejsze momenty z całego ślubu i wesela.
Od razu pojawia się uśmiech na twarzach naszych i naszych najbliższych. Serdecznie polecamy!! ?❤️
Zdecydowanie i stanowczo polecam wraz żoną usługi i współpracę z chłopakami z Brilliant Film !!! Pełne profesjonalizmu podejście do pracy zaczynając od pierwszej rozmowy telefonicznej, przez reportaż ślubny, wesele, aż do ostatniej rozmowy po otrzymaniu nagrania. Dzięki umiejętności nagrywania w wysokiej jakości, montażu i doboru odpowiednich wariantów podkładu, posiadamy obecnie piękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela, która zyskała uznanie nasze jak i naszych gości do której chętnie będziemy powracać. Dbałość o szczegóły, poprawność i chronologia ujęć, wysoka jakość dźwięku to tylko kilka z ważnych elementów, które dostaniecie korzystając z ich usług. Dziękujemy również bardzo za cierpliwość i wyrozumiałość, którą otrzymaliśmy podczas współpracy, mamy świadomość, że nie byliśmy „łatwymi” klientami. Podsumowując serdecznie polecam i życzę zadowolenia z efektów na równie wysokim poziomie jak nasze !!

Kasia i Bartek
Serdecznie polecam chłopaków, profesjonalnie podchodzą do realizacji swojej pracy. Film wyszedł niesamowity. Nie ma tu mowy o monotonnym oglądaniu tańczących ludzi na parkiecie. Dla osób które będą decydować się na ich usługi, weźcie pod uwagę wszystko co chcecie by w filmie było zawarte i powiedźcie im o tym. My nigdy nie mieliśmy styczności z tego rodzaju usługami wiec wydawało nam się że niektóre rzeczy są oczywiste, niestety NIE. Chłopaki to też ludzie i nie czytają wam w myślach. Jeśli chcecie uwiecznić jakikolwiek fragment z oryginalnym dźwiękiem zadbajcie o to by w pobliżu nie było żadnych „zakłucaczy”. My niestety nie pomyśleliśmy o tym co odbiło się na jakości nagranych przez nich dialogów. Nie poinformowaliśmy ich również o bramach które były przed dojazdem do kościoła przez co nie zostały nagrane. Upewnijcie się że zespół (orkiestra) ma podpięte wszystkie mikrofony do miksera, bo to właśnie z niego chłopaki pobierają dźwięk by jakość była idealna. Nauczeni doświadczeniem zapytajcie o mikrofony bezprzewodowe, my niestety właśnie z nich nie mamy dźwięku. Niestety każdy detal ma znaczenie, na szczęście chłopaki starają się sprostać waszym wymaganiom i zrobić wszystko by nawet przez niedogodności sytuacji materiał wyszedł jak najlepszy a Wy żebyście byli z niego zadowoleni. Reasumując serdecznie polecam, jeśli miałabym kiedykolwiek korzystać z tego rodzaju usług na pewno do nich wrócę jak bumerang.
Polecamy z całego serca Brilliantów! Panowie cechują się pełnym profesjonalizmem, współpraca odbywa się w przemiłej atmosferze, a co najważniejsze podchodzą bardzo indywidualnie do każdego klienta, dzięki temu dostaliśmy fantastyczny materiał, spełnili każdą naszą prośbę i sugestię! Dziękujemy serdecznie za wspaniałą pamiątkę i owocną współpracę. Jeśli tworzyć wspomnienia to tylko z Wami, będziemy polecać wszystkim znajomym ? Zresztą myślimy, że nie na jednym weselu się jeszcze zobaczymy 🙂

Bardzo zadowoleni, Marysia i Adam 🙂
Wspaniali profesjonaliści, którzy mają bardzo dużo fajnych pomysłów 🙂 Oprócz cudownych ujęć oraz pięknego reportażu ślubnego także potrafią niesamowicie rozluźnić atmosferę, która w dniu ślubu potrafi być mocno spięta. Super komunikacja z chłopakami, realizują każdy pomysł oraz propozycje Pary Młodej. Chłopaki zrobili nam przepiękna niespodziankę, o której dowiedzieliśmy się w trakcie oglądania reportażu ślubnego. Pełen profesjonalizm, polecamy z mężem z całego serca! 🙂
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Brilliant Film na nasze wesele!

Od samego początku łatwo nawiązaliśmy kontakt, omówiliśmy szczegóły, które potwierdziliśmy tuż przed ślubem. Panowie stworzyli super atmosferę, dzięki czemu zarówno my, jak i goście czuliśmy się bardzo swobodnie. Zachwyciły nas ciekawe ujęcia, znakomita jakość dźwięku i obrazu 4K. Brilliant Film to profesjonalne podejście, kreatywność, super kontakt i wspaniały efekt finalny. Polecamy Przyszłym Młodym Parom 🙂

Oliwia i Mariusz
W lipcu tego roku braliśmy ślub i z polecenia innych znajomych trafiliśmy w ręce chłopaków Brilliant Film. Zarówno przed samym weselem sposób komunikacji w formie maila był już na duży plus. Dostawaliśmy odpowiedzi bardzo szybko i było w nich zawsze wszystko konkretnie wyjaśnione. Nie było żadnego problemu z modyfikacją tego co chcielibyśmy mieć nagrane. Jeśli chodzi o sam dzień ślubu to zapomnieliśmy (w pozytywnym oczywiście znaczeniu) że mamy kamerzystów. Nie było ani jednej sytuacji w której my lub Nasi goście odczuwalibyśmy ich obecność. Można było swobodnie się bawić, rozmawiać. Na filmie zostały uwiecznione wszystkie momenty na których Nam zależało. Muzyka w filmie bardzo dobrze pasuje do przedstawianych treści. Oczywiście jeśli chodzi także o jakość filmu nie można do niczego się „przyczepić”. Warto również podkreślić bardzo pozytywną energie ze strony chłopaków! Wychodzili oni z inicjatywą oraz pomysłami nagrań co świetnie urozmaiciło film. Z całego serca polecamy chłopaków na Wasz ślub !

Gosia i Mateusz

Sprawdź dostępność terminu

Marzysz o filmie, który perfekcyjnie odda magię Twojego ślubu? Jesteśmy tu, aby pomóc. Napisz do nas, by opowiedzieć o swoich wizjach i planach, a my zajmiemy się resztą, tworząc dla Ciebie film, który będzie piękną pamiątką na całe życie.
Imię(wymagane)
DD kropka MM kropka RRRR

Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie!

Spędziłaś już chwilę z nami i mamy nadzieję, że nasza strona zainspirowała Cię tak samo,

jak Ty inspirujesz nas każdego dnia. Chcemy ciągle się rozwijać i dostarczać treści, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Dlatego bardzo zależy nam na Twojej opinii.

 

Podziel się z nami swoimi wrażeniami, wypełniając krótką ankietę. To zajmie tylko moment,

a dla nas będzie nieocenionym źródłem wiedzy o tym, jak możemy być jeszcze lepsi.

Dziękujemy za każdą chwilę spędzoną z nami i za każdą przekazaną myśl.
Razem tworzymy miejsce, które każdego dnia staje się lepsze.