Zespół czy DJ, który lepszy na wesele?

05/01/2021 Zespół czy DJ, który lepszy na wesele?

Wesele bez muzyki nie istnieje. To udane i huczne zapewnia zespół, choć są wyjątki, bo od kilku lat popularną alternatywą staje się również DJ weselny. Kto zatem lepiej rozkręca parkiet i dla jakich wesel DJ to lepsze rozwiązanie? O zdanie i rozmowę w tym temacie poprosiliśmy eksperta, DJ-a i wodzireja w jednym, Williego.

Ten wpis jest inny. DJ/Wodzirej Willy zamiast pisać zdecydował się nagrać odpowiedzi w formie wideo. W tej formie czuje się lepiej, bo w końcu zawód prezentera ma we krwi. Zobaczcie rozmowę i dowiedzcie się więcej o tym, co oferuje DJ weselny.

Chcecie zobaczyć DJ/Wodzirej Willy w akcji? Wystarczy 2:43 sekundy. U Kingi i Pawła Willy poprowadził coś więcej niż tylko zabawę weselną. Zobaczcie sami.

 

DJ/wodzirej Willy – dj i prezenter w jednym. Pełen energii, zaangażowania, nietuzinkowych propozycji i pasji do organizowania i prowadzenia wydarzeń w trakcie zabawy weselnej. Pomysłowy perfekcjonista, który z poczuciem humoru łączy tradycję i innowację, aby zaskakiwać gości i tworzyć wyjątkowe wspomnienia wśród wszystkich uczestników wesela.

Kontakt:

www.djwilly.pl
www.facebook.com/djwodzirejwilly/
www.instagram.com/dj_wodzirej_willy/