Teledysk ślubnyBardzo nowoczesnym sposobem na uwiecznienie wspomnień z tego wyjątkowego dnia jest teledysk ślubny, który obecnie jest hitem wśród par młodych. Różni się on od reportażu czy standardowego filmu tym, że jest zbiorem „highlights” czyli najpiękniejszych ulotnych momentów, takich jak spojrzenia, uśmiechy, łzy, czy taniec. Sklejamy je w jedną, krótką artystyczną kompozycję, pod którą podkładamy wybrany przez Was zabawny lub wzruszający podkład muzyczny. Taki, który najlepiej odda klimat uroczystości i Waszej niepowtarzalnej relacji – może być to na przykład Wasza ulubiona piosenka, lub ta, do której odbywał się pierwszy taniec. Przestawione sceny nie muszą być ułożone chronologicznie – rozpoczęcie filmu od sceny z końca wesela, ukazanie wspomnień bądź też codziennych sytuacji też jest dobrym pomysłem.

Dodatkowo, w teledysku ślubnym możemy umieścić sceny nagrane podczas waszej sesji zdjęciowej lub zapierające dech w piersiach sceny nagrane w pięknych plenerach. Mamy wiele wspaniałych pomysłów, bowiem migawki można stworzyć na przykład: w majestatycznych górach, nad morzem, na rajskiej plaży pod palmami, na polu słoneczników, w urokliwym starym miasteczku, i na tajemniczych leśnych dróżkach. W teledysku może być też opowiedziana obrazem i muzyką niepowtarzalna historia Waszego związku. Ciekawą koncepcją jest też wybranie jakiegoś motywu przewodniego lub ułożenie scenariusza pod słowa wybranej piosenki.

Jak widać, mamy mnóstwo pomysłów na realizację teledysku ślubnego. Możecie wykazać się własną, kreatywnością lub skorzystać z naszych rad by stworzyć wyjątkową pamiątkę.