Reportaż ślubnyJeśli chcecie niejednokrotnie wracać do wyjątkowego dnia waszych zaślubin, prześledzić wydarzenia od przygotowań, przez ceremonię, aż do końca wesela świetnym rozwiązaniem będzie reportaż ślubny, który możemy dla Was stworzyć. Staniemy się świadkami tego, co będzie się działo przez cały dzień i przełożymy to wszystko na obraz filmowy wybierając konkretne sceny, które uznamy za najbardziej istotne. Wszystko, co przedstawione będzie naturalne i niepozowane, a ulotne momenty w pełni prawdziwe. W materiale mogą znaleźć się kadry przedstawiające dekoracje na sali, zbliżenia na Was oraz na każdego z Waszych gości, abyście później mogli wspominać kto był z Wami w tym dniu. Możemy również wzbogacić film o gustowne grafiki, napisy, komentarze, a nawet podkład muzyczny by kompozycja była jak najprzyjemniejsza w odbiorze.

Wybierzemy najważniejsze, najpiękniejsze chwile z Waszego dnia i skleimy je w jedną, chronologiczną całość tak, aby podczas oglądania można było cofnąć się w czasie i przeżyć ten dzień jeszcze raz oraz spojrzeć na niego z innej perspektywy. W naszych reportażach staramy się przedstawić wydarzenia w taki sposób, by osoba, która będzie go oglądać poczuła się jakby właśnie stała się ich uczestnikiem. Chcemy, by poprzez obraz usłyszała śmiech bohaterów, poczuła zapach kwiatów i wiatr na skórze, dostrzegła wszystkie istotne szczegóły i by dotarł do niej ogrom emocji odczuwanych w tym wyjątkowym dniu.

Nie pozwólcie, aby wspomnienia z Waszego wyjątkowego dnia zacierały się z biegiem czasu. Możecie zatrzymać je przy sobie dzięki profesjonalnie wykonanemu reportażowi ślubnemu.