Diana i Kamil

Polecamy serdecznie ekipę Brilliant Film. Współpraca z nimi bardzo nam się podobała, pełen profesjonalizm. Potrafią uwiecznić piękne chwile, świetnie wtapiając się w tłum gości weselnych. Chętnie wracamy do wspomnień, film wyjątkowy w swoim rodzaju!

starstarstarstarstar

Magda i Karol

Brilliant Film to mężczyźni, którzy są bardzo profesjonalni, ale także z uśmiechem towarzyszyli nam w Naszym Dniu. Każdy etap realizacji zamówienia przebiegł idealnie! Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni ze współpracy i reportażu. Wszystkiego dobrego!

starstarstarstarstar

Patrycja i Jakub

Mistrzowskie ujęcia, prawdziwe emocje, uczucia i momenty o których nie mieliśmy pojęcia, dopóki nie obejrzeliśmy filmu. Chłopaki widzą więcej niż można sobie wyśnić! To dzięki Wam mamy pamiątkę, do której wracamy z wielką przyjemnością! Dziękujemy! 🙂

starstarstarstarstar

Anita i Tomasz

Jesteśmy przekonani, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Dzięki Waszej ciężkiej i profesjonalnej pracy mamy przepiękny film , upamiętniający najważniejszy dzień w naszym życiu.

starstarstarstarstar

Anna i Damian

W dniu ślubu najważniejsza dla mnie była atmosfera. Chłopaki zdecydowanie przyczynili się do tego, żeby było na luzie, miło i przyjemnie. Świetnie mi się z nimi pracowało. Film wzruszający, piękny - spełnił nasze oczekiwania. Polecam z całego serca!

starstarstarstarstar

Klaudia i Kacper

Współpraca z Brilliant Film to praca z zawodowcami, wszystko od samego początku jest na najwyższym poziomie. Najważniejsze jest dla nich zadowolenie klientów. Film wykonany z dbałością o każdy szczegół, zachwyca w każdej sekundzie! Najpiękniejsza pamiątka na całe życie!

starstarstarstarstar

Agata i Konrad

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Brilliant Film. Wykonany materiał zarówno film oraz podziękowania dla rodziców są rewelacyjne. Zaangażowanie operatorów, ich kreatywność, a także pomysłowy montaż sprawiły, że mamy cudowną pamiątkę na całe życie.

starstarstarstarstar

Marysia i Dawid

Chłopaki! Dziękujemy za stworzenie przepięknej pamiątki z najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Pełen profesjonalizm, a nagranie petarda! Polecamy Was wszystkim!

starstarstarstarstar

Monika i Dariusz

Wszystkim gorąco polecamy Brilliant Film, chłopaki wykazują pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Efekt końcowy niesamowity, wzruszenie rodziny i bliskich nie do opisania. Jeszcze raz dziękujemy za współpracę!

starstarstarstarstar

Agata i Wojtek

Jesteśmy naprawdę zachwyceni filmem. Nie chcieliśmy nudnego tasiemca bez pomysłu. Szukaliśmy ekipy, która zrealizuje nasz film weselny z nowoczesnym podejściem do tematu i nie zawiedliśmy się. Efekt końcowy jest rewelacyjny! Polecamy gorąco!

starstarstarstarstar

Paulina i Marcin

Wzruszenie i duma Rodziców, zachwyt gości i Nasze szczęście - dzięki Brilliant Film mamy najcudowniejszą pamiątkę z Naszego ślubu. Współpraca z Wami to pełen profesjonalizm. Film ukazuje wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze chwile tego dnia.

starstarstarstarstar

Joanna i Michał

Długo szukaliśmy ekipy, która uwieczni dla nas dzień ślubu i wesela. W końcu trafiliśmy na chłopaków z Brilliant Film i możemy szczerze powiedzieć że lepiej nie mogliśmy trafić. Współpraca i zaangażowanie na profesjonalnym poziomie.

starstarstarstarstar

Monika i Mateusz

Możemy z całego serca polecić Brilliant Film. Materiał nagrany podczas uroczystości i zabawy jest profesjonalnie i bardzo ładnie przetworzony. Ogromnym plusem są fragmenty, które zostały ujęte z kilku kamer, co daje bardzo ciekawy efekt.

starstarstarstarstar